Úvod  »  O firme

O firmě Pavlínek s.r.o.

Firma add.Pavlínek, s. r. o., bola založená v roku 2005 v snahe ponúknuť kvalitný sortiment v oblasti viazacích prostriedkov, zdvíhacej a manipulačnej techniky, priväzovacích reťazí a pásov, oceľových lán a súvisiaceho sortimentu na slovenskom trhu. Sídlo je v Košiciach, kde sú kancelárie a sklady. Firma úzko spolupracuje s firmou Pavlínek, s. r. o., (ČR), ktorá patrí medzi najväčšie firmy v tomto sortimente v ČR – je držiteľom certifikátu ISO 9001, 14001 a OHSAS 18001.

Firma spolupracuje s množstvom významných dodávateľov zo zahraničia: Hubert Waltermann (SRN – viazacie prostriedky a príslušenstvo), Vornbaumen Stahlseile (SRN – oceľové laná), SEWOTA (SRN – textilné viazacie prostriedky), DIEPA (SRN – špeciálne oceľové laná), CODIPRO (Luxembursko – vysokopevnostné otočné viazacie body), THIELE (SRN – reťazové viazacie prostriedky a príslušenstvo) a ďalšími.

Firma add.Pavlínek s. r. o., sa orientuje na zákazníkov. Cieľom je ponúknuť a dodať tovar technicky, cenovo a termínovo čo najvýhodnejší pre zákazníka.

V elektronickom obchode firmy Pavlínek, s. r. o., na adrese www.vazaky-online.cz môžu zákazníci nájsť množstvo technických informácií o ponúkanom sortimente.

 

Informácie o našich hlavných zahraničných dodávateľoch nájdete tu.